3

Teknik Çeviri

Teknik çeviride doğru adrestesiniz

Teknik metin ve sunumlarınızın hatasız çevirisi için bizi tercih edin.

Günlük dile hakim her tercüman teknik çeviri yapamaz. Teknik bilgi de gerekmektedir. Biz de teknik çevirilerde görevlendirdiğimiz tercümanlarımızın çevirinin ilgili olduğu alanda deneyimli olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede de hem sizin memnuniyetiniz, hem de bizim başarımız garanti altına alınmış oluyor.

Özellikle gerekli olduğu alanlarda mühendis ve teknikerlerin hizmetini aldığımız teknik çeviri sınıfında pek çok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Tıpkı kullanma kılavuzları, yürütme kitapçıkları, kataloglar, teknik makaleler, makine parkı evrakları, işletme ve bakım kılavuzları ve bunun gibi nice teknik içerikler gibi. Teknik alanlarda bu bilgiler sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun da en önemli sebebi, ticaretin globalleşmesi ve özellikle teknik alanda hizmet alımının sınırlara bağlı kalmamasıdır. Teknik çeviri konusunda sizlere hizmet vermekten memnun olacağız.

 

Hızlı

Günümüzün dünyasında en değerli sermaye unsuru artık zamandır. Geniş insan ve teknolojik kaynağımız ile zamanı artık sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Güvenilir

Akademik, ticari veya hukuki. bizim için bize teslim edilen her dosya maksimum gizlilik derecesini hak etmektedir. Tüm veri tabanımız bu nedenle mevcut en iyi teknoloji ile korunmaktadır

Kaliteli

Konu tercüme olduğunda sadece yabancı dil bilmek yeterli değildir. Önemli olan çeviri yapılacak alanda uzmanlık gerekir. Sadece uzmanlar ile çalıştığımızdan size en uygun kaliteyi sunmaktayız.