Teknik Çeviri

Teknik Çeviride doğru adrestesiniz

Teknik metin ve sunumlarınızın hatasız çevirisi için bizi tercih edin.

Günlük dile hakim her tercüman teknik çeviri yapamaz. Teknik bilgi de gerekmektedir. Biz de teknik çevirilerde görevlendirdiğimiz tercümanlarımızın çevirinin ilgili olduğu alanda deneyimli olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede de hem sizin memnuniyetiniz, hem de bizim başarımız garanti altına alınmış oluyor.

Özellikle gerekli olduğu alanlarda mühendis ve teknikerlerin hizmetini aldığımız teknik çeviri sınıfında pek çok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Tıpkı kullanma kılavuzları, yürütme kitapçıkları, kataloglar, teknik makaleler, makine parkı evrakları, işletme ve bakım kılavuzları ve bunun gibi nice teknik içerikler gibi. Teknik alanlarda bu bilgiler sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun da en önemli sebebi, ticaretin globalleşmesi ve özellikle teknik alanda hizmet alımının sınırlara bağlı kalmamasıdır. Teknik çeviri konusunda sizlere hizmet vermekten memnun olacağız.

Hızlı Ulaşım İçin

11

Tüm acil sorularınız için 7 gün 24 saat

+90-505-880-9095 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Temel Prensiplerimiz;

  • Uygun fiyata kaliteli hizmet
  • Maksimum müşteri memnuniyeti
  • Belirlenen zamanda teslimat
  • Profesyonel hizmet ve yönetim
  • Hız ve kaliteyi dengelemek
  • Aslına uygun çeviri
  • Dürüstlük
  • Gizlilik

 

Kalite bir tercih değildir

Akademik, ticari veya hukuki. bizim için bize teslim edilen her dosya maksimum gizlilik derecesini hak etmektedir. Tüm veri tabanımız bu nedenle mevcut en iyi teknoloji ile korunmaktadır. Size teslim edilecek çeviri en az 1 editör tarafından kontrol edildiği için çeviri kalitesi her zaman güvence altındadır.

Sosyal medyada biz

FacebookTwitter
ceviri@cevirionline.com
Müşteri hizmetleri:
+90-541-2238474

Misyonumuz

Dünya gelişiyor. Sizin de değişen ve hız isteyen ihtiyaçlarınıza en kaliteli çözümleri sunabilmek için biz de her gün kendimizi geliştiriyoruz. Profesyonel çeviri hizmeti de artık kapalı mekanlardan uzaklaşarak global bir düzen alıyor. Pek çok Türk yazarın kitabını yabancı okurlar ile buluşturmasına aracılık etmiş, pek çok akademisyenin çalışmalarını dünyaya tanıtmasına destek olmuş, yerli firmalarımızın kurmak istedikleri yabancı ilişkilerde dil konusundaki temel partnerleri olmuş bir lider olarak yanınızda olmaya da devam edeceğiz.